Patronem naszego X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych jest wielki mistrz Stanisław Wyspiański, którego obecność w nazwie szkoły, na pewno spowoduje, iż nasi uczniowie będą dążyli do wszechstronności, za jego wzorem.

 Wszyscy nauczyciele naszego Liceum, starają się przekazywać uczniom swoją wiedzę, zachęcając ich do współpracy na zajęciach. Osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty, ponieważ większość naszych absolwentów, zdaje z powodzeniem maturę i kontynuuje naukę, na wyższych uczelniach.

Zachęcamy zatem, aby dołączyli Państwo, do grona naszych szczęśliwych uczniów, którzy miło spędzą czas, w ciągu całego okresu kształcenia.

Siedziba sekretariatu szkoły, mieści się przy pięknej i zabytkowej ulicy Jagiellońskiej, na Starym Mieście, niedaleko Collegium Maius UJ, Teatru Starego i Placu Szczepańskiego, w pobliżu uroczych Plant, gdzie zawsze przechadzają się zakochane pary.

1

2