Szanowni Uczniowie!

Dyrekcja szkoły, uprzejmie informuje, że nasze Liceum zakończyło swoją działalność. Obecnie, nie przeprowadzamy naboru, do żadnej   z klas. Wszystkich naszych uczniów, którzy są zainteresowani odebraniem arkuszy ocen z poprzednich lat, prosimy o  udanie się do  Archiwum Kuratorium Oświaty w Krakowie, mieszczącym się, przy ul. Ujastek 1.                                                                                                  Dziękujemy Państwu, za wybranie naszej szkoły, obdarzenie nas zaufaniem i mile spędzony czas.  Życzymy Państwu wielu sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne X LO dla Dorosłych im. St. Wyspiańskiego

Szanowni Maturzyści! Dyrekcja szkoły, uprzejmie zawiadamia, że świadectwa maturalne oraz informacje, o zdanym egzaminie, będą dostępne w sekretariacie szkoły,
od dnia 27 czerwca b.r. Serdecznie zapraszamy!