Nasza wyjątkowa kadra pedagogiczna, stara się solidnie przygotować wszystkich słuchaczy, do matury. Ze statystyk OKE wynika, iż egzamin dojrzałości, zdaje duża część uczniów X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. St. Wyspiańskiego, z czego jesteśmy bardzo dumni!

zobacz zdjęcia z egzaminów

Jeżeli chcą Państwo zasięgnąć szczegółowych informacji, na temat matur, to zapraszamy serdecznie, do regularnego odwiedzania strony internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie pod adresem: www.oke.krakow.pl lub do kontaktowania się w tej sprawie,              z Dyrektorem X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. St. Wyspiańskiego, mgr-em Dawidem Kalinowskim, tel. 500 678 868 albo  z Panią wicedyrektor mgr Magdaleną Patorską.

Zapraszamy zatem, wszystkich naszych uczniów, do zdawania matury, bo naprawdę warto!  Uczelnie wyższe, czekają na Państwa z „otwartymi drzwiami” i bogatą ofertą kierunków kształcenia.

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby powtórzyć i utrwalić materiał, przed egzaminem dojrzałości, mamy specjalną propozycję kursów przygotowawczych do matury.