Witamy na naszej stronie!

Witamy na stronie X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. Stanisława Wyspiańskiego!

Mamy ciekawą ofertę edukacyjną, zarówno dla ludzi młodych, jak i dojrzałych.

TWÓJ WIEK, NIE JEST PRZESZKODĄ, ZAPISZ SIĘ DO LICEUM I POCZUJ SIĘ JESZCZE RAZ MŁODO!

Patronem naszego X Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych jest wielki mistrz, Krakowianin, Stanisław Wyspiański, którego obecność w nazwie szkoły, na pewno     spowoduje, iż nasi uczniowie będą dążyli do wszechstronności, za jego wzorem. Wszyscy nauczyciele naszego Liceum, starają się przekazywać uczniom swoją wiedzę,       zachęcając ich do współpracy na zajęciach.                                                                                                                                                                                                                                       Osiągnęliśmy bardzo dobre rezultaty, ponieważ większość naszych absolwentów, zdaje z powodzeniem maturę i kontynuuje naukę, na wyższych uczelniach.         Siedziba naszego biura mieści się przy pięknej i zabytkowej ulicy Jagiellońskiej na Starym Mieście niedaleko Collegium Maius UJ, Teatru Starego i Placu   Szczepańskiego, w pobliżu uroczych Plant, gdzie zawsze przechadzają się zakochane pary.                                                                                                                                               Zachęcamy zatem, aby dołączyli Państwo, do grona naszych szczęśliwych uczniów, którzy miło spędzą czas, w ciągu całego okresu kształcenia.