UWAGA MATURZYŚCI! SALE W BIBLIOTECE!

Sala nr 315 znajduje się na III piętrze. Od głównego wejścia, proszę się kierować na lewo, wsiąść do windy nr 2 i wjechać na III piętro.

Sala nr 53, znajduje się na parterze, w lewym skrzydle. Sale nr 245 i 247 są na II piętrze w prawym skrzydle.

UWAGA! TEGOROCZNE KLASY MATURALNE!

Uprzejmie informujemy, że w Panelu ucznia, klas: III D i III E, znajdują się szczegółowe harmonogramy matur ustnych i pisemnych, wraz z numerami sal. Przypominamy, że matury pisemne, będą się odbywały w Krakowie, w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Rajskiej 1, natomiast na matury ustne, zapraszamy na ul. Jagiellońską 6A/17 ( budynek sekretariatu szkoły, sala komputerowa ).

Maturzyści Zeszłoroczni!

Prosimy maturzystów zeszłorocznycho kontakt telefoniczny z sekretariatem szkoły, w celu uzyskania hasła do Panelu ucznia, w którym znajdują się listy z Państwa nazwiskami oraz numerami sal.

Maturzyści z tzw. Starej Matury!

Egzaminy dla maturzystów zdających tzw. Starą Maturę, odbędą się w następujących terminach i salach:

04.05.2018, godz. 9.00, Język polski, poziom podst. s. nr 245

04.05.2018, godz. 14.00, Język polski, poziom rozsz. s. nr 247

07.05.2018, godz. 9.00, Matematyka, poziom podst. s. nr 245

08.05.2018, godz. 9.00, J. angielski, poziom podst. s. nr 53

08.05.2018, godz. 14.00, J. angielski, poziom rozsz. s. nr 53

15.05.2018, godz. 9.00, J. niemiecki, poziom podst. s. nr 247

UWAGA! WAŻNE PROCEDURY!

Na egzaminy pisemne, które odbędą się w Krakowie, przy ul. Rajskiej 1 ( budynek Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej ), należy przyjść o godz. 8.15, w stroju galowym. Wszyscy uczniowie, gromadzą się przed wyznaczonymi salami, które są wyszczególnione na listach z nazwiskami w Panelu ucznia.

Każdy maturzysta, powinien przynieść ze sobą, obowiązkowo: dowód osobisty, dwa długopisy, z czarnym wkładem, prosty kalkulator oraz linijkę ( matematyka ).

Podczas wszystkich egzaminów, obowiązuje, bezwzględny zakaz wnoszenia do sal, telefonów komórkowych!!! Jeżeli komuś zadzwoni telefon, egzamin maturalny, zostaje przerwany!!!

Prosimy nie ściągać, nie odpisywać od koleżanek i kolegów, ponieważ takie zachowania, grożą przerwaniem egzaminu oraz jego unieważnieniem!!!

Prosimy, o potraktowanie procedur dotyczących przeprowadzania egzaminów maturalnych, bardzo poważnie.

Prosimy, o upewnienie się przed każdym egzaminem, o której godzinie i w jakim terminie, będą Państwo zdawać swoje egzaminy. Harmonogram matur pisemnych, znajduje się poniżej

MATERIAŁY, DO MATURY USTNEJ Z JĘZYKA POLSKIEGO, W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Egzamin ustny z jęz. polskiego zasady

SZCZEGÓŁOWE PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE, NA MATURZE 2018:

Procedury maturalne dla uczniów CKE

PRZYBORY POMOCNICZE, NA MATURĘ 2018:
Przybory na Maturę 2018

PRZYKŁADOWE ARKUSZE MATURALNE, PROSIMY KLIKNĄĆ, NA PONIŻSZY LINK:

WYKAZ LEKTUR, Z JĘZYKA POLSKIEGO OBOWIĄZUJĄCY, DO EGZAMINU MATURALNEGO (POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY)

TABLICE MATEMATYCZNE

TABLICE BIOLOGICZNO-CHEMICZNO-FIZYCZNE

FILMY DOTYCZĄCE EGZAMINÓW MATURALNYCH