SZANOWNI MATURZYŚCI! HASŁA DO SYSTEMU OKE I EGZAMIN POPRAWKOWY!

Uprzejmie informujemy, że w sekretariacie szkoły są dostępne Państwa hasła, służące do sprawdzenia wyników matur w dniu 2 lipca ( późnym wieczorem ). Przypominamy, że maturzyści, którzy będą zdawali maturę poprawkową w sierpniu są zobowiązani, do złożenia oświadczenia w sekretariacie szkoły, do dnia 10 lipca 2018 roku. Po tym terminie, nie będzie możliwości wpisania Państwa, do systemu OKE.

SZANOWNI MATURZYŚCI! ZMIANA W HARMONOGRAMIE MATUR USTNYCH!

Dyrekcja szkoły, uprzejmie informuje, że zmieniły się godziny rozpoczęcia egzaminów ustnych!!! Prosimy o zapoznanie się z aktualnym harmonogramem matur ustnych w Panelu ucznia.

UWAGA MATURZYŚCI! SALE W BIBLIOTECE!

Sala nr 315 znajduje się na III piętrze. Od głównego wejścia, proszę się kierować na lewo, wsiąść do windy nr 2 i wjechać na III piętro.

Sala nr 53, znajduje się na parterze, w lewym skrzydle. Sale nr 245 i 247, są na II piętrze w prawym skrzydle.

Komunikat z 11.04.2018

Szanowni Maturzyści!

Dyrekcja szkoły uprzejmie informuje, że uroczyste zakończenie roku szkolnego, wraz z rozdaniem świadectw ukończenia szkoły średniej, dla klas maturalnych, odbędzie się dnia 27 kwietnia 2018 roku, o godzinie 18.00 w sali nr 53, w budynku Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej, przy ul. Rajskiej 1 ( pierwsza przecznica w lewo z ul. Karmelickiej ). Przypominamy Państwu, o uzyskaniu wszystkich zaliczeń, podczas ostatniego zjazdu oraz o obecności na zajęciach!

Komunikat z 14.03.2018

Szanowni Maturzyści!

Uprzejmie informujemy, że wszystkie informacje, na temat egzaminów maturalnych, znajdą Państwo w zakładce na stronie szkolnej: „Matury.”

Komunikat z dnia 03.03.2018

Szanowni Uczniowie! Drobna odpłatność!

W związku z wprowadzeniem przez MEN, nowej ustawy o Finansowaniu zadań oświatowych, która zakłada, że szkoły dla dorosłych, będą otrzymywały pełną kwotę dotacji, dopiero po zdaniu przez uczniów matury, zdecydowaliśmy, o tymczasowym wprowadzeniu opłaty, poczynając od marca, w wysokości 50 zł miesięcznie, płatnej na konto szkoły: PKO BP Oddział w Krakowie: 24 1020 2892 0000 5302 0652 3320,     do 20 dnia każdego miesiąca. Prosimy o podanie w przelewie imienia i nazwiska oraz klasy. Przepraszamy, ale jest to spowodowane czynnikami niezależnymi od nas.

KOMUNIKAT Z 08.11.2017 r.

Szanowni Uczniowie!

Dyrekcja szkoły, uprzejmie przypomina, o obowiązkowej frekwencji, w wymiarze 50 %, w danym miesiącu, licząc godzinowo! Prosimy, o składanie podpisów, na listach obecności, znajdujących się w dziennikach lekcyjnych, na każdych zajęciach, czytelnym nazwiskiem!

KOMUNIKAT Z 08.11.2017 r.

Szanowni Uczniowie!

Prosimy, o niepalenie papierosów na terenie szkoły! Obowiązuje surowy zakaz!

UWAGA! KLASY MATURALNE! HARMONOGRAM MATUR PISEMNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018!

Dyrekcja szkoły, uprzejmie informuje, że został opublikowany przez OKE, harmonogram matur pisemnych, który znajduje się poniżej. Prosimy, o zapoznanie się z terminami matur:

pdf_ico

KOMUNIKAT Z 01.09.2016 r.

Szanowni Uczniowie!

W zakładce „Matury”, znajdują się tablice matematyczne, z których należy korzystać, na lekcjach matematyki. Prosimy, o wydrukowanie ich i przynoszenie, na zajęcia.

Szanowni Maturzyści! Dyrekcja szkoły, uprzejmie zawiadamia, że świadectwa maturalne oraz informacje, o zdanym egzaminie, będą dostępne w sekretariacie szkoły,
od dnia 27 czerwca b.r. Serdecznie zapraszamy!